Mieszkańcy żądają wstrzymania budowy nadajnika!

, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 05.02.2020 20:00, PG
Obawiają się o zdrowie swoje i zwierząt.
Mieszkańcy żądają wstrzymania budowy nadajnika!

Jak pisaliśmy kilka dni temu, w miejscowości Rzyki, na os. Polaki rozpoczęto budowę nadajnika sieci PLAY.


Okoliczni mieszkańcy o budowie dowiedzieli się dopiero niedawno i ostro się jej sprzeciwiają. Ponad 120 osób podpisało się pod petycją do starosty wadowickiego Eugeniusza Kurdasa.

Mieszkańcy os. Polaki oraz os. Kierczaki zwracają uwagę, w sowim dokumencie, na nieprawidłowości przy realizacji tej inwestycji. Ponadto mieszkańcy obawiają się złego wpływu nadajnika na zdrowie ludzi i zwierząt. Są oburzeni, że nie odbyły się żadne konsultacje społeczne. O zamiarze budowy wieży telekomunikacyjnej, nie poinformowano ani sołtysa, ani księdza, ani radnego. Nie wywieszono również informacji na tablicy ogłoszeń.

Mieszkańcy wnoszą o natychmiastowe wstrzymanie inwestycji.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

awi70, 06.02.2020 00:42

I bdb niech budują, to Ci starsi co mają zwierzynę nie chcą tego budować. Zasięg powinien być jak w normalnej wsi. Żenada.

kamieni.kupa, 05.02.2020 23:40

Jestem Polakiem i jestem patriotą, ale to co się wyprawia w moim ukochanym kraju, jeśli chodzi o tego typu sprawy mnie po prostu przeraża. I tak źle i tak niedobrze. Nie ma zasięgu - źle, ma być nadajnik - też źle. Ludzie zdecydujcie się w końcu czego tak naprawdę chcecie. Założę się, że temat rzekomego wpływu nadajnika na zdrowie podnoszą jakieś stare nawiedzone babcie, które w życiu nie widziały nic oprócz swojej zagrody. Wystarczy przejść się po wsi, zebrać podpisy od młodych i po sprawie.

maxymilian20, 05.02.2020 20:22

nie bo nie

maxymilian20, 05.02.2020 20:22

nie bo nie