reklama

Miesiąc przed komuniami firma cateringowa wywinęła numer rodzicom

, Gospodarka, Wiadomości, 01.04.2019 17:50, PG
Popularna andrychowska stołówka do likwidacji?
Miesiąc przed komuniami firma cateringowa wywinęła numer rodzicom

Andrychowska stołówka Marwex od wielu lat działa na terenie miasta. Wielu osób ceni to miejsce za domowe i zawsze świeże jedzenie. Firma specjalizowała się głównie w cateringu na imprezy okolicznościowe tj.: wesela, chrzciny czy komunie oraz w domowych posiłkach przygotowywanych na miejscu.

Dostaliśmy jednak wiadomość od naszych Czytelników, że Marwex ostatnio nie działa. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że rodzice dzieci komunijnych mieli zarezerwowane tam imprezy komunijne i catering.

- Dramat. Miesiąc przed komunią znaleźć restauracje jest prawie niemożliwe - martwią się rodzice.

Niestety, jak - informują nas rodzice - niektórzy z nich dowiedzieli się o tym przypadkiem dopiero wtedy gdy chcieli potwierdzić liczbę gości.

Rzeczywiście, na drzwiach restauracji widnieje karteczka z napisem „NIECZYNNE”. Próbowaliśmy skontaktować się z właścicielem, ale nie odbiera telefonów. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy firma została kupiona przez przedsiębiorców z Gdańska, więc są szanse że wcześniej czy później stołówka wróci do dawnej działalności.

Póki co, nie wiadomo kiedy i czy to nastąpi. Na razie trudno ustalić, czy zobowiązania cateringowe na przyjęcia komunijne zostaną dotrzymane.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy