reklama

Magistrat wraca do normalności, poza jednym wydziałem

, Gospodarka, Wiadomości, 14.07.2020 15:30,
Magistrat wraca do normalności. Kiedy kolejne?
Magistrat wraca do normalności, poza jednym wydziałem
Po kilku miesiącach utrudnień, ograniczeń wdrożonych po ogłoszeniu w Polsce pandemii koronawirusa, Urząd Gminy w Kętach wraca do normalności. Poniżej komunikat w tej sprawie.

"Szanowni Państwo,

informujemy, że od jutra – od 15 lipca 2020 r. – Urząd Gminy Kęty przywraca pełną obsługę mieszkańców. Oznacza to zniesienie konieczności wcześniejszej rezerwacji wizyt.

Bezpośrednia obsługa osób załatwiających sprawy w Urzędzie Gminy Kęty będzie odbywała się z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa, w tym: ograniczonej liczby osób przebywających w sali obsługi (tj. maksymalnie 1 osoba na jedno stanowisko obsługi) oraz z zachowaniem obowiązujących wymogów sanitarnych (nakaz noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk, zachowywania 1,5-metrowego dystansu między osobami).

Załatwianie spraw możliwe jest również poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy w godzinach:

poniedziałek: 7.30-15.30
wtorek: 7.30-17,00
środa: 7.30-15.30
czwartek: 7.30-15.30
piątek: 7.30-14.00

Jednocześnie informujemy, że zamiejscowy Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Oświęcimskiego, mieszący się w budynku Urzędu Gminy Kęty, do 23 lipca przyjmować będzie wyłącznie osoby, które dokonały wcześniejszej rezerwacji terminu mailowo bądź telefonicznie".

- czytamy w komunikacie kęckiego magistratu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy