reklama

Magiczna granica przekroczona. Już ponad 5 zł za litr benzyny!

, Gospodarka, Wiadomości, 03.03.2021 15:15, red
Gdzie najdrożej?
Magiczna granica przekroczona. Już ponad 5 zł za litr benzyny!


W tym tygodniu w regionie andrychowsko-kęckim ceny paliw na stacjach dobijają już do 5 zł za litr popularnej „95”. Pierwszą stacją, która przekroczyła tę granicę, był Orlen w Bulowicach. Tam cena była ustalona na 5,04 zł za litr.

Na pozostałych sieciowych stacjach w Kętach czy w Andrychowie jest jest jeszcze o kilka groszy taniej, ale można się spodziewać, że i na nich w najbliższym czasie granica 5 zł zostanie przekroczona.

Dużo taniej, nawet o 20-40 groszy na litrze jest na mniejszych stacjach, jak SM Logistics na Białej Drodze w Wieprzu, stacji ZGK przy ulicy Batorego w Andrychowie czy na Mixpolu w Kętach.

Im dalej na zachód tym również na „sieciówkach” taniej. Dla przykładu na BP w Oświęcimiu „95” była w środę (3.03) po 4,87 zł.

BP Nowa Wieś


BP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 04.03.2021 05:40

@Wojciech a nie pamietasz jak 15 lat temu byla po 3.42 ?. ;)