List od Czytelnika w sprawie parkowania w centrum Andrychowa

, Gospodarka, Wiadomości, 11.12.2018 11:50, NEWSY CZYTELNIKÓW
Nie po to są te wysepki.
List od Czytelnika w sprawie parkowania w centrum Andrychowa
- Zdjęcia przedstawiają wręcz bezczelne, bezkarne parkowania na wysepkach na ulicy Rynek w Andrychowie i zostały zrobione w sobotę 08.12 około godz.12. Czy temu służą wysepki? Najgorsze jest to, że taka sytuacja jest na porządku dziennym!!! Zdjęcia są zrobione w ciągu zaledwie 5 minut. Wiem, że trudno o miejsca do parkowania, ale przepisy są chyba po to, żeby je egzekwować!. Sam szukając miejsca do parkowania zaparkowałem gdzie indziej, chociaż jadąc widziałem wolną wtedy wyspę. Serdecznie pozdrawiam i liczę, że zwrócicie uwagę na problem, może ktoś władny zwróci na niego uwagę, albo przynajmniej ludzie pójdą po rozum do głowy - pisze mieszkaniec Andrychowa i przesyła zdjęcia.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dudek, 12.12.2018 20:06

Parkowanie na chodniku również jest zabronione jeżeli nie jest zostawione 1,5m chodnika . A przy tej ulicy , naprzeciw namalowanych wysepek Pan Z. notorycznie parkuje niezgodnie z przepisami bo zbyt mało miejsca zostawia dla pieszych. Czy to głosić do Straży Miejskiej, cz do ,, mam newsa"?

yorg, 12.12.2018 18:03

dudek straż miejska jest po to by z byle głupota do nich dzwonic np. w zimie jak aku ci nie odpali taka ich rolaq a nie urzedasów wozić

yorg, 12.12.2018 18:01

zgadzam sie w 100 % karać gdzie służby policja , na PL.Mickiewicza również 20 minut dla zaopatrzenia gdzie tam sa pojazzdy z zaopatrzeniem jesli takowy jest niech pokaże list przewozowy fakt. dostawy do sklepu.

Keson, 11.12.2018 20:28

Podejrzewam, że 100% miejsc na tej ulicy jest zajęta w godzinach pracy przez URZĘDNIKÓW np UM. Co najmniej 5 samochodów stoi tam cały dzień i blokuje innym ludzią możliwość zaparkowania którzy wyskakują na chwile załatwić jakąś sprawe.

dudek, 11.12.2018 17:50

A temu Panu co to zgłasza nie wystarczy już, że z byle głupotą do straży miejskiej dzwoni. Teraz postanowił do,, mam newsa" napisać. Pozdrawiam Pana Z.

panda, 11.12.2018 13:29

A NIEKIEDY JEST TAK ŻE TE "WYSEPKI" STOJĄ WOLNE PRZEZ WIELE GODZIN. JEST WOLNE MIEJSCE TRZEBA GO ZAPEŁNIĆ