reklama

Ktoś regularnie zanieczyszcza potok w Wieprzu!

, Gospodarka, Wiadomości, 26.03.2021 09:05, NEWSY CZYTELNIKÓW
W piątek rano rzeczka ponownie została zanieczyszczona.
Ktoś regularnie zanieczyszcza potok w Wieprzu!
Mieszkańcy Wieprza już od wielu miesięcy alarmują kogo mogą, że do potoku Krakowica ktoś regularnie spuszcza nieczystości. Ten niewielki potok to dopływ Wieprzówki, na której znajdują się ujęcia wody pitnej. Na miejsce wzywani byli wiele razy urzędnicy i policja. Póki co nic to nie dało. Sprawcy nie ustalono.

Sprawca najwyraźniej czuje się bezkarny. W piątek (26.03) rano potok znowu został zanieczyszczony. Sączy się nim piana. Wszystko strasznie śmierdzi.

Zobaczcie jak to wygląda.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

waldemar231, 26.03.2021 14:20

Jak to jest, że w Wieprzu są ludzie którzy już 2 lata płacą za kanalizacje a są i tacy co mają możliwość podpięcia się do nitki już od roku a dalej się nie podlaczaja. Dlaczego go nikt takich osób nie ściga? Na co czekacie?Dlaczego ja mam płacić a ktoś nie... Załatwić coś w gminie to tragedia. Gdyby urzędników wziąść do pracy w prywatnej firmie marnie widzę ich los ale każdy wie jak w urzędzie jest.

sylwia.b, 26.03.2021 12:42

Faktycznie, chyba Redaktor śniadania nie jadł i zrobił się tytuł jak trzeba:)