reklama

Korki, korki. Przed świętami miasta jeszcze bardziej zakorkowane

, Gospodarka, Wiadomości, 18.12.2020 08:40,
Nie widać szans na poprawę sytuacji na drogach regionu.
Korki, korki. Przed świętami miasta jeszcze bardziej zakorkowane
Andrychów, Wadowice, Oświęcim, Maków Podhalański - w tych miastach kierowcy najbardziej w godzinach szczytu odczuwają olbrzymie problemy na drogach. Na drogach, zwłaszcza wieczorową porą robi się już ruch przedświąteczny ze strony kierowców, którzy jadą na zakupy.

Do tego dochodzą remonty. W Andrychowie ciągle zamknięty jest most na drodze wojewódzkiej (ulica Beskidzka), a w Wadowicach trwają prace przy remoncie przejazdu kolejowego przy Podhalaninie.

Niestety ruch na drogach jest coraz większy, bo samochodów przybywa. Zła informacja jest taka, że budowa obwodnic Makowa Podhalańskiego, Wadowic (kolejny etap) czy Beskidzkiej Drogi Integracyjnej rozpocznie się najwcześniej w okolicach 2025 roku. Tak przynajmniej wynika z ostatnich obietnic polityków PiS.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy