reklama

Koniec chaosu z busami? Opracowano plan zmian

, Gospodarka, Wiadomości, 23.05.2022 09:30,
Sytuacja ulegnie poprawie czy na opracowaniu planu się skończy?
Koniec chaosu z busami? Opracowano plan zmian
Władze powiatu wadowickiego zleciły opracowanie dokumentu pod nazwą "Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Wadowickiego". Koszt 40 tys. zł.

Plan być może pozwoli w końcu uporządkować bałagan na liniach pasażerskich powiatu wadowickiego. Dziś bowiem sytuacja przypomina trochę "wolną amerykankę". Niektórzy przewoźnicy jeżdżą, albo nie, choć z rozkładu jazdy wynika że powinni. Szczególnie często skarżą się pasażerowie korzystający z busów na trasie Andrychów - Wadowice, ale nie tylko. W zasadzie nikt tego nie pilnuje, nie egzekwuje rozkładów jazdy. Kontrole zdarzają się sporadycznie.

Dokument jest już gotowy. Zawiera opis poszczególnych linii w powiecie wadowickim i propozycje nowych rozwiązań.

Władze powiatu informują, że osoby zainteresowane tematyką objętą zakresem konsultacji mogą składać uwagi w terminie od 19 maja 2022 r. do 8 czerwca 2022 r. wysyłając je na adres mailowy: [email protected] bądź składając je osobiście w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wadowicach.

Plan jak i formularze, na którym można składać uwagi, dostępne są pod linkiem: https://powiatwadowicki.pl/aktualnosci/ogloszenie-starosty-wadowickiego-o-konsultacjach-spolecznych/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy