Komunikat z Biura Podróży Marti Travel z Andrychowa

, Gospodarka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 14.03.2020 12:40, OGŁOSZENIE
Informacje dla planujących wyjazdy.
Komunikat z Biura Podróży Marti Travel z Andrychowa
Szanowni Państwo, Drodzy Klienci

W związku z decyzją o wstrzymaniu ruchu lotniczego informujemy, że wyloty do 31.03.2020 zostają zawieszone.
Klienci którzy mieli wylecieć w tym czasie otrzymają zwrot całości wpłaconej kwoty lub mają możliwość przełożenia wakacji na późniejszy termin. Wszyscy Klienci przebywających aktualnie na wakacjach wrócą do kraju bez problemu zgodnie z planem. Oczywiście do samego końca są pod opieką naszych rezydentów.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji 24h/dobę, nie zamykamy biura, chociaż sytuacja jest ciężka . Dla nas klienci zawsze byli i będą priorytetem , dołożymy wszelkich starań aby każdy z Was czuł się bezpiecznie.

Jesteśmy dostępne pod numerami telefonów :
☎️33 870 33 77
☎️519 051 674
☎️508 182 517

Odpowiadamy na wszystkie maile. W razie jakichkolwiek wątpliwości tych z Państwa, którzy nie mogą odwiedzić nas osobiście, zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

Chociaż dla wszystkich sytuacja jest ciężka i zmienia się diametralnie jesteśmy przekonani, że przetrwamy ten kryzys i już niebawem wrócimy do normalnej pracy. Znowu będziemy mogli spełniać Wasze marzenia i wysyłać Was w cudowne miejsca.

Życzymy Wszystkim zdrowia.

Madzia i Kasia
BIURO PODRÓŻY
MARTI TRAVEL ANDRYCHÓW

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy