reklama

Kompletnie nietrafiona inwestycja? [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 11.07.2021 17:45, PG
Mieszkańcy proszą o demontaż.
Kompletnie nietrafiona inwestycja? [FOTO]

Już w 2019 roku pisaliśmy o złym stanie tzw. ścieżki zdrowia w pobliżu boiska sportowego LKS „Orzeł” Wieprz. Już wtedy urządzenia do ćwiczeń były popsute, zarośnięte trawą a w lesie roiło się od śmieci.

Upłynęły dwa lata a w tej sprawie nic się nie zmieniło. Teraz mieszkańcy wręcz apelują o demontaż urządzeń, bo zaczęły stwarzać zagrożenie. Jak przekazuje nam pan Tomasz, kilkunastu ton wysypanego tam niegdyś kamyczka już dawno nie widać, bo zarósł.

Ta mini trasa rekreacyjna miała być bezpiecznym miejscem do uprawiania sportu na co dzień. Ścieżki takie są otwarte dla mieszkańców i umożliwiają aktywność w takich obszarach jak bieganie, nordic walking, spacery, czy narty biegowe. Niestety, w Wieprzu ten pomysł kompletnie się nie sprawdził.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 11.07.2021 22:00

Z Pańską będzie "to samo" ( różnica skali i estetyki). Oni stracili tysiące, my MILIONY.