reklama

Kolejna nowa Żabka w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 29.11.2022 08:40, red
Trwa ekspansja sieciówek w Andrychowie.
Kolejna nowa Żabka w Andrychowie
Ostatnie dwa lata to czas niekończącej się ekspansji sieci handlowych w Andrychowie, ale również w sąsiednich miastach. W Andrychowie i okolicach powstały: duża Galeria Andrychów (z wieloma znanymi sieciówkami, w tym Lidlem), trzy markety Dino, druga Biedronka (w Inwałdzie), drugie Netto, kilka mniejszych Żabek, a właśnie swoje podwoje otworzyła kolejna.

Znajduje się w pawilonie przy ulicy Włókniarzy w Andrychowie. Budynek przez kilka lat, po likwidacji sklepu z Partner AGD RTV, stał pusty. Ostatnio został wyremontowany i podzielony na mniejsze pawilony. W jednym z nich powstała właśnie Żabka.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 29.11.2022 08:57

Żabki to obecnie najdroższe sklepy nie tylko w Andrychowie. Asortyment marny a ceny kosmiczne nawet dwukrotnie wyższe niż w innych sklepach. Normalny człowiek nawet tam nie wchodzi a co dopiero cokolwiek kupować. Właściciel sieci bije kasę,a właściciele najemcy nazwy robią jak murzyny 365 dni w roku.