reklama

Kolejna działka w strefie w Andrychowie na sprzedaż

Gospodarka, Wiadomości, 06.06.2023 17:45, red
Znajdą się chętni, aby wybudować tam nowy zakład pracy?
Kolejna działka w strefie w Andrychowie na sprzedaż
45Obecnie w strefie przemysłowej w Andrychowie dobiega już końca budowa zakładów firm Optisofa i Techplast. Niedawno teren pod inwestycje (za 2,2 mln zł brutto) kupiła tam firma DPU Solutions z Andrychowa.

Ale to nie koniec.

Kilka miesięcy temu władzom Andrychowa udało się "uwolnić" część terenów w strefie, gdzie kilka lat temu pojawiły się problemy z osuwającą się ziemią. W tej części wykonano odpowiednie zabezpieczenia, a gmina ostatecznie inwestycję - uzbrojenie terenów w strefie - zakończyła i rozliczyła. Teraz na sprzedaż pod budowę nowych zakładów wystawiane są te właśnie "uwolnione" ziemie.

We wtorek (6.06) władze miasta ogłosiły przetarg na sprzedaż kolejnej działki [zaznaczona na mapce powyżej]. Cena wywoławcza 1,5 ha działki wynosi 1,9 mln, a przetarg odbędzie się 6 września.

Wcześniej, 27 czerwca, odbędzie się przetarg na sprzedaż dwóch innych działek w strefie o łącznej powierzchni 2,7 ha. Cena wywoławcza wynosi odpowiednio 1,87 mln zł i 1,1 mln zł.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 08.06.2023 08:37

Najgorsza działka, wielokrotnie stwierdzono na niej osuwiska, jak ktoś kupi się znowu osunie ziemia na 100% miasto wypnie się według zasady kupiłeś to się martw