reklama

Kiedy w końcu otwarte zostaną zakłady fryzjerskie? Padła deklaracja

, Gospodarka, Wiadomości, 09.05.2020 08:46, GM, foto: pixabay
Chyba wszyscy na to czekają.
Kiedy w końcu otwarte zostaną zakłady fryzjerskie? Padła deklaracja

Z powodu koronawirusa wszystkie zakłady fryzjerskie w Polsce zostały zamknięte przez rząd w połowie marca.

Mamy już 9 maja, w fryzjerzy nadal nie działają. To wielki problem dla właścicieli firm, bo nie zarabiają już od wielu tygodni, a przecież z czegoś muszą utrzymywać pracowników. Poza tym - nie ma co ukrywać - z oczywistych powodów teraz chyba każdy chętnie odwiedziłby fryzjera.

Kiedy w końcu zakłady fryzjerskie zostaną otwarte? Konkretnej daty jeszcze nie ma, choć pierwsze zapowiedzi już są.

- Mam nadzieję, że druga połowa maja to będzie ten czas, kiedy będziemy mogli wszyscy poprawić fryzury – powiedziała w sobotę (9.05) rano minister rozwoju Jadwiga Emilewicz w rozmowie z RMF FM.

Na razie problem jest innego rodzaju. Nieoficjalnie wiadomo, że w tym tygodniu rząd miał ogłosić kolejne daty "luzowania gospodarki", ale niestety zachorowań na koronawirusa wcale nie ubywa. Stąd wszystko przesuwa się w czasie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy