reklama

Kiedy ośrodki zdrowia wrócą do normalności

, Gospodarka, Wiadomości, 27.06.2020 20:31,
Jest z tym spory problem.
Kiedy ośrodki zdrowia wrócą do normalności
W różnych miastach różnie to wygląda. Poniżej zamieszczamy komunikat szefa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Kętach

"Ogłoszenie Dyrektora Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kętach lek. med. Adama Piskorza w sprawie organizacji funkcjonowania jednostek organizacyjnych GZOZ w Kętach tj. Przychodni Zdrowia w Kętach, Ośrodków Zdrowia w: Bulowicach, Bielanach, Witkowicach i Malcu.

Dyrektor lek. med. Adam Piskorz informuje, iż funkcjonowanie Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kętach jest dostosowane do aktualnej sytuacji epidemicznej, aby zminimalizować ryzyko zakażenia wirusem SARS-COV-2 zarówno personelu jak i naszych Pacjentów.

Całkowite otwarcie poradni POZ i AOS będzie możliwe dopiero wówczas gdy epidemia zostanie w znacznej mierze opanowana, co mam nadzieję nastąpi już w najbliższym czasie. Wyrażam również nadzieję, iż wszystkie dotychczasowe utrudnienia zostaną potraktowane, jako wyraz troski i próba ochrony pacjentów i personelu przed zakażeniem, a sytuacja pozwoli już niedługo zlikwidować obostrzenia i bez ograniczeń udostępnić wszystkie poradnie.
Z wyrazami szacunku,
Dyrektor GZOZ w Kętach
lek. med. Adam Piskorz"

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ulubieniec, 27.06.2020 23:22

Pochodzący z Portugalii sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres oświadczył, że normalizacji sytuacji na świecie w związku z pandemią koronawirusa można się spodziewać dopiero za 2-3 lata. Zastrzegł jednak, że to najbardziej optymistyczny scenariusz.