reklama
reklama

Kaplica w domu przedpogrzebowym jak nowa. Będą jeszcze inne zmiany

Gospodarka, Wiadomości, 03.06.2024 12:34, eł
Atmosfera wewnątrz nie jest już tak przytłaczająca.
Kaplica w domu przedpogrzebowym jak nowa. Będą jeszcze inne zmiany

Dobiega końca modernizacja domu przedpogrzebowego w Wadowicach. Znajdująca się w nim kaplica, w której odprawiane są msze żałobne, po metamorfozie robi znakomite wrażenie. Zastosowane teraz delikatne, jasne kolory ścian i elementów dekoracyjnych sprawiają, że atmosfera we wnętrzu nie jest tak przytłaczająca, jak przed remontem.

W kaplicy odnowiono również okna oraz ławki, a także elementy liturgiczne – ambonę i ołtarz. Prócz tego wymieniono lampy i grzejniki. - Czekamy jeszcze tylko na dostawę oraz montaż głównych drzwi i będziemy mogli otworzyć kaplicę na nowo – informuje burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Podkreśla przy tym, że to jeszcze nie koniec zmian na cmentarzu komunalnym. Już wykonano tam nowe kwatery oraz remont oświetlenia, a w planach jest również budowa kolumbarium oraz drugiego punktu poboru wody, niezbędnego na rozrastającej się nekropolii.

Tak jest teraz:A tak było przed remontem:


Foto: Facebook/Bartosz Kaliński

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Escobar , 03.06.2024 16:45

Zapraszamy do wynajmu