reklama

Kaloryfery powinny dzisiaj już grzać

, Gospodarka, Wiadomości, 26.09.2022 09:45, eł
Kurek został odkręcony.
Kaloryfery powinny dzisiaj już grzać

Jak już informowaliśmy, od wczorajszego popołudnia wznowiono dostawy ciepłej wody do tych bloków w Andrychowie, do których ciepło dostarcza spółka AEC. Trwająca prawie półtora tygodnia przerwa spowodowana była koniecznością przeprowadzenia remontu sklepienia kotła węglowego.

Ale choć z kranów płynie wreszcie ciepła woda, jeszcze nie wszędzie grzeją kaloryfery. W blokach zarządzanych przez Andrychowską Spółdzielnię Mieszkaniową wczoraj wciąż były zimne jak lód. Dzisiaj sytuacja nie była lepsza. - Strach było rano wyjść spod kołdry. Temperatura u nas w mieszkaniu spadła już poniżej 16 stopni – twierdzi jedna z mieszkanek osiedla przy ulicy Żwirki i Wigury.

Okazuje się jednak, że dostawy ciepła do ogrzewania mieszkań zostały wznowione już dzisiaj (26 września) rano, aczkolwiek trzeba trochę poczekać, zanim nagrzeją się wszystkie kaloryfery. To może potrwać kilka godzin.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy