reklama

Jeszcze dwa mieszkania w „starej” cenie. Potem będzie drożej

Gospodarka, Wiadomości, 10.05.2022 12:54, eł

Podwyżka nastąpi już wkrótce.

Jeszcze dwa mieszkania w „starej” cenie. Potem będzie drożej

Jak już pisaliśmy, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wadowicach buduje dwa nowe czterokondygnacyjne bloki, zlokalizowane już poza granicami miasta. Znajdują się one na peryferiach Tomic, przy skrzyżowaniu ulic Wspólnej i Floriańskiej. W jednym z nich zostały jeszcze dwa mieszkania na sprzedaż. Jak się okazuje, wkrótce wzrośnie cena za metr kwadratowy takiego lokum.

Choć nowe bloki wadowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej powstają na wsi, w sielskiej okolicy z pięknymi widokami, znajdują się one w gruncie rzeczy bardzo blisko centrum Wadowic. To odległość zaledwie 3,6 km, łatwa do pokonania nawet na piechotę. Samochodem można ją przebyć w mniej niż 5 minut. W budynkach znajdą się mieszkania różnej wielkości, ale obecnie zostały na sprzedaż już tylko dwa z największych, jakie były do wyboru - o powierzchni 75,5 m². Cena nie jest specjalnie niska, ale jednak stosunkowo przystępna, jeśli porównać ją z tymi, które oferują prywatni deweloperzy. Wynosi 5500 zł za m², jednak już wkrótce ma podskoczyć do góry. Aktualna obowiązuje jeszcze tylko do 20 maja.

Budowa bloku z tymi mieszkaniami ma się zakończyć w marcu przyszłego roku. Teren wokół budynków zostanie ogrodzony, pojawią się na nim zieleńce, plac zabaw i miejsca postojowe, a całość będzie oświetlona. Dodatkową atrakcją dla mieszkańców ma być niespełna pół hektara lasu, który znajduje się w sąsiedztwie bloków, również na terenie będącym własnością Spółdzielni Mieszkaniowej. Do mieszkania można dokupić sobie piwnicę w cenie 600 zł za m².


Foto: Edyta ŁepkowskaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy