reklama

Jest przetarg na remont osiedla Olszyny w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 10.07.2019 12:40, red
Mieszkańcy czekali na to od lat.
Jest przetarg na remont osiedla Olszyny w Andrychowie
Władze Andrychowa ogłosiły przetarg na wykonanie drugiego (z trzech) etapu remontu osiedla Olszyny w Andrychowie. To najbardziej zaniedbane osiedle w Andrychowie. Drugi etap, ponieważ w ramach pierwszego kilka miesięcy temu wykonany był remont części ulicy Pachla i Daszyńskiego.

Do 25 lipca zainteresowane tym zamówieniem firmy mają czas na składanie ofert, a jeśli takowe będą i umowa zostanie podpisana, wykonawca ma 10 miesięcy na wykonanie zadania.

W ramach przebudowy osiedla wykonane zostaną nowa nawierzchnia asfaltowa, chodniki, ścieżka rowerowa, instalacje, parkingi, siłowania zewnętrzna, plac zabaw. Zaplanowano także wycinkę niektórych drzew i nasadzenie nowej zieleni. Będzie to kompleksowy remont - taki, jaki w poprzednich latach wykonany została na ulicach Metalowców i Włókniarzy w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

taranczako, 21.10.2019 13:30

I czekają dalij!

Turboplazmotron, 13.08.2019 13:56

I po przetargu.

abcabc, 10.07.2019 20:30

brawo panie burmistrzu