reklama

Jest praca w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 12.05.2022 11:15, red
Kandydaci mogą liczyć na szereg benefitów.
Jest praca w Andrychowie
Izba Administracji Skarbowej szuka kandydatów do pracy w mundurze w Małopolskim Urzędzie Celno-Skarbowym. IAS ma 15 wolnych wakatów w placówkach w Andrychowie, Tarnowie i Nowym Sączu. Zatrudnieni zostaną funkcjonariusze z ogólnym zakresem zadań (12 wakatów) oraz chemicy (3 wakaty). W Andrychowie, dodajmy, znajduje się placówka Urzędu Celnego.

- Kandydaci mogą liczyć na wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i rodzaju służby oraz szereg benefitów, jak: trzynasta pensja, nagroda jubileuszowa, dopłaty do wakacji i zajęć sportowych itd. Funkcjonariuszom przysługuje też dodatkowy urlop po 15 latach służby oraz wcześniejsza emerytura (po 25 latach służby) - informuje AIS.


- Dokumenty mogą składać do 16 maja osoby ze średnim wykształceniem i polskim obywatelstwem. Naturalnie, kandydaci muszą cieszyć się nieposzlakowaną opinią. Osoby, które weszły w konflikt z prawem nie mają szans. Dodatkowe punkty można zdobyć za prawo jazdy, znajomość języków obcych, czy wyższe wykształcenie. Nie są to jednak konieczne umiejętności, bo zapewniamy specjalistyczne szkolenia. Wystarczy być absolwentem szkoły średniej – mówi Bożena Drabik z Izby Administracji Skarbowej.

Dodaje, że ogłoszenia do pracy w Krajowej Administracji Skarbowej cieszą się - wbrew obiegowej opinii - dużym zainteresowaniem W 2021 r. IAS zatrudniła w województwie 207 nowych pracowników. Na jedno ogłoszenie o pracę zgłaszało się średnio ponad 30 kandydatów. - W tym roku notujemy podobny wynik – mówi Bożena Drabik, dyrektor IAS. - Podczas pandemii ludzie zauważyli, że stabilność i pewność zatrudnienia jest atutem. Poza tym zmieniliśmy się. To już nie stereotypowy urząd z dawnych czasów ale nowoczesny pracodawca, dla którego największą wartością są ludzie. – dodaje Drabik.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w KAS tutaj.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy