Jest nowy dyrektor szpitala w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 21.01.2020 11:30, PG
Pochodzi z Brzeszcz, a wcześniej pracował w ZZOZ Wadowice.
Jest nowy dyrektor szpitala w Andrychowie

Jak informowaliśmy w listopadzie ubiegłego roku wieloletni dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie (od 2002 roku) Marian Sołtysiewicz, został odwołany ze stanowiska przez władze województwa małopolskiego.

Jak się dowiadujemy od rzecznika prasowego UMWM Michała Drzewieckiego, w wyniku konkursu nowym dyrektorem szpitala został pochodzący z Brzeszcz Piotr Kopijasz, były dyrektor ds. technicznych szpitala w Wadowicach a prywatnie brat Iwony Gibas (PiS), wiceprzewodniczącej sejmiku województwa małopolskiego.

Zarząd Województwa Małopolskiego pozytywnie zaopiniował jego kandydaturę. Pracę ma rozpocząć 3 lutego br. na okres 6 lat.


foto: goldenline

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 22.01.2020 22:22

@xpek, @Zakolog, ale teraz jest szansa na nowe BDI...

FeelFree, 22.01.2020 22:16

@xpek, @Zakolog, ale teraz jest szansa na nowe BDI...

xpek, 22.01.2020 06:42

ja perdziele oni już nawet psychiatryk opanowali.może robią tam. miejsce dla kurdupla i maciera?

Zakolog, 21.01.2020 20:32

@xpek – pani profesor Budzyńska nie jest biologiem, tylko socjologiem i w temacie embrionów czy zygot, może sobie dowolnie konfabulować, co jej ślina lub proboszcz na język przyniesie. Ale co to ma wspólnego ze szpitalem w Andrychowie – dostrzegasz jakiś związek ?

Zakolog, 21.01.2020 19:38

@Józef Brynkus, z Pańskiej inspiracji poczytałem trochę o tym wybitnym absolwencie Katolícka univerzita v Ružomberku i faktycznie, niewiele trzeba mieć pod kopułką, aby brać się za trawestację Józka z Łopusznej. Ma facet rozmach i zero pokory. Przy takich filozofach, to za przewodniczenie podkomisji do spraw nauki i szkolnictwa wyższego powinien był Pan otrzymywać dodatek za pracę w trudnych warunkach.

stan, 21.01.2020 19:02

Widząc taką facjatę , jak tacy ludzie kierują polskimi szpitalami to trudno się dziwić , że służbę zdrowia nie uratuje od pisowskiej katastrofy nawet Matka Boża , którą na Jasnej Górze zawierzył pisowski minister Szumowski .

Zakolog, 21.01.2020 16:30

Józek nie bluźnij, bo Ci jeszcze habilitację zbiorą i będziesz ze zwykłym doktoratem po Wadowicach chodził. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile chłopak broszki musiał się na polerować, a przecież ambitny jest i aspiracje swoje ma. A z matką księdza nie wygrasz, nawet nadzwyczajna kasta w Oświęcimiu wymiękła i prokuruje przedawnienie jej wypadku, to co może Beci zrobić krakowski profesor.

jbrynkus, 21.01.2020 14:05

Napiszę tylko tyle: noż k..., prywatnie brat Iwony Gibas - wiceprzewodniczącej sejmiku małopolskiego i bliskiej współpracowniczki mamy księdza Tymoteusza Szydło