reklama

Jeden wielki syf na drodze. Tak to powinno wyglądać?

, Gospodarka, Wiadomości, 20.09.2022 21:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Taka sytuacja w Andrychowie.
Jeden wielki syf na drodze. Tak to powinno wyglądać?

W Andrychowie trwają prace przy budowie drogi równoległej do linii kolejowej o długości ok. 260 m, łączącej ul. Przyjaźni i ul. Rodzinną z ul. Wyzwolenia. Inwestycja wykonana zostanie do końca roku na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe.

Po wybudowaniu drogi, PKP zaplanowało likwidację przejazdu kolejowego na ul. Przyjaźni, w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej nr 52.

Budowa budową, ale problem w tym, że od pewnego czasu mieszkańcy kilkunastu domów w tym rejonie przeżywają prawdziwą gehennę. Okazuje się, że ekipa która buduje drogę totalnie zrujnowały istniejący dojazd do kilkunastu posesji. Wygląda tak, jak na zdjęciach.

- Nie da się przejść, a nawet czasami przejechać, bo tyle jest błota. Jak można robić tyle syfu i nieporządku? Przecież z tej drogi korzystają ludzie! - mówią nam mieszkańcy.foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy