reklama

Jaskinia hazardu pod oknami urzędu i Straży Miejskiej

, Gospodarka, Wiadomości, 04.03.2020 08:20, red
Za prowadzenie takiego salonu grożą surowe konsekwencje.
Jaskinia hazardu pod oknami urzędu i Straży Miejskiej
Na mamNewsa.pl regularnie informujemy, że policja czy służby skarbowe wpadają na trop jakiegoś nielegalnego salonu gier. Za prowadzenie takiego miejsca grożą surowe kary - nie tylko dla osoby, która prowadzi taki biznes, ale nawet dla wynajmujące lokal. Okazało się, że taki przytułek działał pod oknami Urzędu Miejskiego w Kętach!

26 lutego jedna z kęckich radnych podczas posiedzenia komisji społecznej zapytała przedstawiciela Komisariatu Policji w Kętach o podjęte działania w stosunku do salonu gier w rejonie Urzędu Miejskiego, który - zdaniem radnej - przed dwoma tygodniami prawdopodobnie "jeszcze był".

Pierwszy raz radna pytała w tej sprawie w październiku 2019 roku i niedługo później przeprowadzono kontrolę celno-skarbową, która potwierdziła nielegalne automaty do gier. Salon został zamknięty, jednak niektórzy mieszkańcy uważają, że później nadal dział.

- Paradoks całej sytuacji polega na tym, że salon gier istniał obok urzędu Gminy Kęty pod okiem kamery monitoringu miejskiego, a debaty Radnych dotyczyły bezpieczeństwa w gminie Kęty w 2019 roku - komentuje jeden z mieszkańców.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy