Jakie sklepy w Galerii Andrychów? Jest nowy komunikat inwestora

, Gospodarka, Wiadomości, 21.09.2020 20:00, red
Inwestor przedstawił listę placówek, jakie już podpisały umowę na działalność w nowej galerii Andrychów.
Jakie sklepy w Galerii Andrychów? Jest nowy komunikat inwestora
Budowa Galerii Andrychów przy ul. Biała Droga w Andrychowie jeszcze się nie rozpoczęła, choć.... obiekt miał być gotowy już w tym roku. Teraz inwestorzy informują, że galeria będzie gotowa w trzecim kwartale 2021 roku.

W komunikacie prasowym z 21 września inwestorzy - firmy Acteeum i Equilis - mówią o sukcesie komercjalizacji tego obiektu. Podpisano już 85% umów najmu powierzchni handlowych.


Galeria ma mieć powierzchnię 24 tys. mkw., 38 sklepów, 650 miejsc parkingowych a także zapewni płynne skomunikowanie z miastem i regionem.

- W ramach Centrum powstanie również obiekt gastronomiczny typu „drive-thru” oraz stacja benzynowa - czytamy w komunikacie.

Już na prawie rok przed otwarciem Galerii Andrychów możemy mówić o wielkim sukcesie komercjalizacji, której stopień przekroczył na dzień dzisiejszy 85%. Aktualnie finalizujemy umowy na ostatnie dostępne w obiekcie powierzchnie – mówi Tomasz Jopkiewicz, Leasing Director w Acteeum Central Europe.

– W ofercie handlowej Galerii Andrychów znajdą się różnorodne marki modowe, wyposażenia wnętrz, sportowe, elektroniki użytkowej, mediów i drogeryjne. Będzie tam także dostępna zróżnicowana oferta gastronomiczna, rozrywkowa i usługowa zapewniając kompleksowe wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Wśród najemców andrychowskiego parku handlowego znajdą się między innymi: Lidl, Leroy Merlin, Sinsay, House, Cropp, Rossmann, Martes Sport, Pepco, KiK, Jysk, Media Expert, Orange, Dealz i inni.

– dodaje Tomasz Jopkiewicz.

foto: materiały prasowe

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Wasaki3, 21.09.2020 22:22

To nie jest galeria tylko pasaż handlowy, same sklepy i nic więcej. Część się przeniesie z innych lokalizacji więc nowych będzie tylko połowa.