reklama

Jaka cena chleba? Premier nie powiedział, a mieszkańcy? [SONDA]

Gospodarka, Wiadomości, 14.09.2021 18:05, DK
Drogo, coraz drożej. I nie chodzi tylko o chleb.
Jaka cena chleba? Premier nie powiedział, a mieszkańcy? [SONDA]

Ceny makaronu, czy mąki w wielkich sieciach są jeszcze (mimo wszystko) dość niskie. Biorąc pod uwagę obecne notowania pszenicy, jak informuje business insider - ceny już powinny iść w górę o nawet 15 proc. Poziom cen zawdzięczamy tylko temu, że sieci marketów podpisują z producentami umowy na dłuższy termin. A to dopiero początek. Cena mąki oczywiście przełoży się na mnóstwo produktów - w tym chleba.

A jaka jest teraz cena chleba? Kilka dni temu zapytała o to dziennikarka Faktu. Jej gość - premier Mateusz Morawiecki - nie odpowiedział na pytanie, a jedynie "kluczył" ponad minutę, unikając podania konkretnej kwoty. W poniedziałek (13.09) zapytaliśmy o cenę bochenka chleba mieszkańców Andrychowa.

Zobaczcie nasz materiał

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 14.09.2021 18:39

A dziennikarka Faktu wie po ile jest masło ?

hebes1125, 14.09.2021 18:39

Tak i pewnie to przez pis. A może by Pan redaktor zapytał mieszkanców co sądzą o programie PO?