reklama

Jak się żyje w zimnych mieszkaniach w Andrychowie? [VIDEO]

, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 22.09.2022 17:13, DK / WB
Sprawdzamy sytuację na osiedlu Żwirki i Wigury
Jak się żyje w zimnych mieszkaniach w Andrychowie? [VIDEO]

W czwartek (22.09) odwiedziliśmy osiedle Żwirki i Wigury w Andrychowie i rozmawialiśmy z mieszkańcami na temat awarii w andrychowskiej elektrociepłowni.

Jak wynika z najnowszych informacji, bez ciepłej wody użytkowej i w zimnych mieszkaniach kilka tysięcy mieszkańców pozostanie co najmniej do najbliższej niedzieli (25.09).

Mieszkańcy osiedla Żwirki i Wigury mówią o wilgoci w mieszkaniach, wielu z nich nie może nawet się umyć, chyba że w lodowatej wodzie.

Przeprowadziliśmy również rozmowę z prezesem AEC Mirosławem Nowakiem, na pytanie dlaczego piec nie był sprawdzony w ciepłych miesiącach jak lipiec czy sierpień, prezes odpowiedział, że piec był sprawdzany ale wtedy nie znaleziono żadnych usterek.

Zobaczcie nasz materiał

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 23.09.2022 09:07

Miruś ty słyszysz co mówisz ? Jeśli w lecie Twój kocioł pękł pod może 10% obciążeniem i to z dnia na dzień, to w zimie pod maksymalnym obciążeniem rozleci się w dwie godziny. Chyba Figiel robi cię w balona i to nie specjalnie musi się przy tym wysilać. Tomek naprawdę na składzie z Prezesami nie było innego słupa ? Przecież nawet Ewka ze Staszkiem mają więcej finezji.

Koniczynka, 22.09.2022 22:30

Tą kobieta co tak strasznie narzeka na wilgoć niech sobie włączy zwykłą farelkę i będzie miała 25 stopni w mieszkaniu. Dawniej ludzie żyli bez ciepłej wody, bez centralnego ogrzewania i bez prądu i nie narzekali,a co ważne żyli po sto lat. To tak pół żartem pół serio. A Nowak z czego się tak śmieje w trakcie odpowiedzi... Bije kasę, nic nie robi. Poprostu Ameryka!!! Pora wydalić pewne osoby z Andrychowa do Krakowa i Oświęcimia.