Inwestor szuka wykonawcy budowy galerii handlowej w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 19.06.2020 13:40,
Ta galeria jednak powstanie.
Inwestor szuka wykonawcy budowy galerii handlowej w Andrychowie

Wszystko wskazuje na to, że planowana do budowy w Andrychowie wielka galeria handlowa "Vivo!" jednak powstanie u zbiegu ulic Biała Droga i Krakowskiej.Jak udało nam się dowiedzieć, inwestor - firma Acteeum - przeprowadza ostatnio rozeznanie odnośnie wykonawcy inwestycji.

Co ciekawe, na udostępnionej niedawno nowej wizualizacji galerii nie ma już restauracji McDonald's - miała powstać w odrębnym niewielkim budynku obok ronda w rejonie skrzyżowania Białej Drogi z Przemysłową.

Inwestor wielokrotnie informował, że ma już podpisanych szereg umów z najemcami w Galerii Andrychów (m.in. LPP, Martes Sport, Media Expert, Rossmann, Leroy Merlin). Ostatnio nawet sieć obuwnicza CCC informowała, że w przyszłym roku planuje otwarcie swojego sklepu w nowej galerii w Andrychowie.

Otwarcie zaplanowano w pierwszym kwartale 2021 roku (tak wynika z komunikatu inwestora), choć mimo wszystko wydaje się to mało realne, bo prac budowlanych jeszcze nie rozpoczęto.

- Nasz projekt w Andrychowie nie jest zagrożony. W 80 procentach jest już skomercjalizowany, mamy umowy z najemcami. Czekamy w tej chwili na pozwolenie na budowę. Jeśli tylko je uzyskamy, będziemy mogli ruszyć z pracami w terenie - informował nas niedawno Tomasz Jopkiewicz z firmy Acteeum, która jest inwestorem galerii w Andrychowie.

Budowa galerii wiąże się także z planowaną budową ronda na skrzyżowaniu ulicy Biała Droga z Krakowską w Andrychowie.

foto: Acteeum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 20.06.2020 04:40

Co to za inwestor jak szuka wykonawcy??? takie sprawy powinien mieć już dawno załatwione. No ale buduje to firma o kapitale zakładowym 6000 złotych i taki wykonawca zrobi robotę za np milion złotych i taka firma oczywiscie zoo sądowo moze mu zaplacic tylko wlasnie te 6000 złotych. Pamiętajcie o tym podwykonawcy aby zawsze sprawdzic KRS

waldemar231, 19.06.2020 15:01

Po co galeria bez McDonalda... Nawet w Zatorze takiej wiosce mają... Żak to nic nie potrafi załatwić, tylko nagrody dla swoich... Dałbym takiego urzędasa do prywaciarza...

",,**,,", 19.06.2020 13:50

Jedno i to samo słychać od trzech lat, a galerii jak nie było tak nie ma. I prędko nie bedzie, najwcześniej wrzesień 2022.