Inwestor po raz kolejny przesunął termin otwarcia galerii handlowej w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 19.08.2020 20:35,
Najpierw była mowa o 2020 roku, potem o pierwszym półroczu 2021 roku, ale to również jest już nieaktualne
Inwestor po raz kolejny przesunął termin otwarcia galerii handlowej w Andrychowie

Inwestor ponownie przesunął termin otwarcia nowej, wielkiej galerii Andrychów, która ma powstać w Andrychowie przy ul. Biała Droga. Teraz – jak informuje firma – otwarcie ma nastąpić w drugim półroczu 2021 roku.

Galerię planuje budować firma Acteeum z Warszawy. Wielokrotnie informowała, że ma już podpisanych szereg umów z najemcami w tym obiekcie (m.in. LPP, Martes Sport, Media Expert, Rossmann, Leroy Merlin). W sumie w galerii ma być 38 sklepów. Na razie żadne prace nie zostały rozpoczęte.

Trwają natomiast prace przy budowie restauracji McDonald's przy ulicy Biała droga, w sąsiedztwie planowanej do budowy galerii. Restauracja ma być gotowa za kilka miesięcy.

Trwa również budowa marketu Mrówka – otwarcie ma nastąpić na początku 2021 roku, a obiekt powstaje za marketem Aldi przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie.foto: acteeum.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 20.08.2020 08:53

Inwestor wcale nie musi budować - ma takie prawo i nie wiąże go z Andrychowem żadna umowa.