Grupa Pingwina przekazuje 1000 przyłbic do szpitali

, Gospodarka, Wiadomości, 09.04.2020 09:11, INFORMACJA PRASOWA
Skorzystają m.in. szpitale w Wadowicach i Andrychowie.
Grupa Pingwina przekazuje 1000 przyłbic do szpitali
Kolejna firma, tym razem Grupa Pingwina, skupiająca kilka ośrodków narciarskich w Polsce m.in. Czarny Groń w Rzykach, rusza z pomocą dla służby zdrowia.

- Grupa Pingwina przekazuje placówkom medycznym do walki z COVID -19 specjalne przyłbice ochronne w ilości 1000 szt. Dzisiejszy czas wymaga od nas zaangażowania, co najmniej na 150 % normy, jak nie dużo więcej. Jest ciężko, będzie niełatwo, ale teraz walczymy właśnie o nasze wspólne zdrowie.
Przyłbice przekazujemy szpitalom i służbom takim jak GOPR, Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna czy Straż Miejska na terenie działania naszych spółek (woj. Małopolskie, Śląskie, Warmińsko-Mazurskie). Wspieramy między innymi Szpital w Krynicy Zdrój, Szpital w Limanowej, Szpital w Cieszynie, Szpital w Wadowicach, Szpital w Andrychowie, Szpital w Rabce Zdrój, Szpital w Ostródzie – poinformowała firma.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mega, 09.04.2020 09:39

Brawo Jesteście wielcy