Gmina Wieprz otwiera się na inwestorów

, Gospodarka, Wiadomości, 28.09.2019 19:10, PG
I liczy też na dodatkowe wpływy z podatków do budżetu.
Gmina Wieprz otwiera się na inwestorów

Podczas piątkowej (25.09.) nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Wieprz radni przegłosowali zmiany w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Wieprza.

Wyznaczone zostaną nowe tereny pod działalność produkcyjną zgodnie z wnioskami poszczególnych inwestorów, którzy chcą rozbudowywać swoje zakłady produkcyjne a także stawiać nowe. Dzięki temu powstaną nowe miejsca pracy dla mieszkańców gminy a także dodatkowe dochody w gminnym budżecie z podatków.

Wcześniej odbyła się dyskusja publiczna nad nowym planem. Mieszkańcy mogli też składać swoje uwagi.


Tak to wygląda:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 29.09.2019 11:57

Zajebista gmina w końcu ktoś bez dotacji czy stref da sie rozwijać,

Lolipop, 29.09.2019 07:58

Polecam stronę wadowita24.pl, poczytajcie artykuły o rzekomej inwestycji na Górce Wieprzowskiej...

Lolipop, 29.09.2019 06:49

Jednego inwestora na Górce już mają, żyło się dobrze to postawili szope z tirami... i okoliczności też bardzo dziwne. Powstało kilka ładnych artykolów na ten temat pisanych przez Pana Wątrobę jak się nie mylę. Pod Koczurówką przy moście też ludzie kupili działki i postawili domki marzeń a tu pyk, fabryka... Naprawdę nie macie gdzie oddawać terenie pod taką zabudowę?