reklama

Gmina kolejny raz dofinansuje usuwanie azbestu

Gospodarka, Wiadomości, 09.06.2017 08:50, PG
Radni w Wieprzu podczas sesji Rady Gminy głosowali uchwałę w tej sprawie.
Gmina kolejny raz dofinansuje usuwanie azbestu

 

Gmina Wieprz dofinansowuje usuwanie i utylizację wyrobów zawierających azbest pochodzących z obiektów budowlanych pochodzących z demontażu materiałów budowlanych w szczególności w postaci płyt płaskich i falistych, stanowiących pokrycia dachowe i elementy elewacji budynków, materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych.

 

Z takiego dofinansowania mogą korzystać osoby fizyczne posiadające własność, współwłasność lub wieczyste użytkowanie budynków położonych na terenie gminy Wieprz.

 

W tym celu należy złożyć wniosek w Urzędzie Gminy. Dofinansowanie polegać będzie na wypłacie wynagrodzenia wykonawcy, który to zostanie wskazany przez wójta gminy w wyniku udzielenia zamówienia publicznego.

 

Wniosek można zobaczyć tutaj: WNIOSEK s. 24

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy