reklama
reklama

Gdzie tym razem Tauron wyłączy dostawy energii elektrycznej?

Gospodarka, Wiadomości, 07.07.2024 20:00, eł

Jak co tydzień, podajemy informacje na ten temat.

Gdzie tym razem Tauron wyłączy dostawy energii elektrycznej?

Prawie nie ma tygodnia bez planowanych wyłączeń prądu na naszym terenie. Spółka Tauron Dystrybucja informuje o nich z pięciodniowym wyprzedzeniem, ale nie każdy czyta ogłoszenia wywieszone na słupach, dlatego my raz w tygodniu publikujemy zbiorczą informację o przerwach w dostawie energii elektrycznej w powiatach wadowickim, suskim i oświęcimskim.

Planowane wyłączenia prądu związane są z różnymi pracami, które Tauron Dystrybucja musi wykonać. To na przykład przyłączenie nowo wybudowanej sieci energetycznej, modernizacja istniejącej czy konserwacja stacji transformatorowej.

Energetycy zwykle podają, że przerwy w dostawie energii elektrycznej będą sięgały od godziny do nawet dziesięciu. Tym razem najdłuższe mogą trwać osiem godzin. W rzeczywistości przerwy te często są zdecydowanie krótsze. Lepiej jednak być przygotowanym na najgorsze i nie planować w godzinach podanych przez spółkę Tauron Dystrybucja żadnych prac wymagających korzystania z urządzeń elektrycznych.
Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy