reklama
reklama

Gdzie i kiedy w najbliższych dniach nie będzie prądu?

Gospodarka, Wiadomości, 02.06.2024 21:00, eł
Podajemy listę planowanych wyłączeń energii elektrycznej.
Gdzie i kiedy w najbliższych dniach nie będzie prądu?

Zgodnie z niepisaną tradycją, w każdą niedzielę publikujemy listę lokalizacji, w których Tauron Dystrybucja planuje prace wymagające wyłączenia prądu. Takie przerwy mogą być dość krótkie, ale niekiedy trwają wiele godzin.

A im są dłuższe, tym więcej problemów mogą nam sprawić, zwłaszcza jeśli nie wiemy o nich z wyprzedzeniem. Brak prądu może sparaliżować funkcjonowanie firmy i uniemożliwić wykonanie wielu prac w domu czy ogrodzie. W tabelach poniżej podajemy, gdzie i kiedy go nie będzie.

Przyczyną przerw w dostawie energii są nie tylko awarie, ale również remonty, budowa lub modernizacja sieci. Te prace są zawsze z góry planowane i Tauron Dystrybucja informuje o nich z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Foto:Pixabay


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy