reklama

Garncarska gotowa na czas

, Gospodarka, Wiadomości, 06.12.2020 13:35, WB
Ekspresowe tempo firmy modernizującej ulicę Garncarską w Andrychowie. Droga jest przejezdna.
Garncarska gotowa na czas
Tylko ponad dwa tygodnie trwały prace związane z remontem ulicy Garncarskiej w Andrychowie. Zadanie to na zlecenie powiatu wadowickiego wykonała firma Eurovia Polska s.a. Koszt przebudowy to 320 tys. zł. Mimo że firma prosiła o przedłużenie terminu ukończenia i wydawało się, że prace potrwają do końca grudnia to jednak okazało się, że wszystko skończono na czas.

Przez ostatnie dwa dni drogowcy wykonywali nawierzchnię asfaltową, przez co droga była zamknięta. Od niedzieli (06.12.) przejazd jest już otwarty.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 06.12.2020 16:53

W cenie przetargu był koszt szkolenia Władz ZGK z gospodarności, efektywności i zarządzania zasobami - szczególnie sekcji drogowej.... ;-)