reklama

Galeria Sfera wprowadza opłaty za parkowanie!

, Gospodarka, Wiadomości, 19.02.2019 17:00, red
Wiele osób z naszego regionu robi tam zakupy, więc informujemy.
Galeria Sfera wprowadza opłaty za parkowanie!
Mała rewolucja na parkingach w największej galerii handlowej w Bielsku-Białej – SFERA. Od 18 marca trzeba tam będzie płacić za parkowanie na parkingu wielopoziomowym. Na parkingu naziemnym obok SFERY I nadal parkowanie będzie bezpłatne.


Przy wjeździe na parking wielopoziomowy kierowca pobierze na bramce bilet. Od tego momentu naliczany będzie czas postoju. Przy wyjeździe bilecik trzeba będzie włożyć do automatu. Jeżeli postój na parkingu nie przekroczy 2 godzin (od poniedziałku do piątku) lub 3 godzin (w weekend), opłata za parkowanie nie zostanie naliczona.

Kto postoi dłużej - zapłaci. Od poniedziałku do piątku opłata za trzecią rozpoczętą godzinę ma wynosić 3 zł, a za czwartą i każdą kolejną godzinę - 4 zł.
W weekend czwarta i każda kolejna rozpoczęta godzina postoju będzie kosztować 3 zł.

Widzowie kina „Helios” będą mogli parkować bezpłatnie o jedną godzinę dłużej w tygodniu, ale przed wyjazdem muszą dokonać weryfikacji biletu w kasie kina.

Opłaty będą pobierane od 18 marca, ale już od początku marca rozpocznie się testowanie całego systemu bramek wjazdowych i wyjazdowych na parkingi.

Po co te zmiany? Jak tłumaczą przedstawiciele galerii, chodzi tylko i wyłącznie o wyeliminowanie kierowców, którzy parkowali na parkingach galerii, ale wcale nie byli jej klientami. Korzystali po prostu z bezpłatnych miejsc postojowych, blokując tym samym miejsce klientom galerii.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy