reklama

Galeria Andrychów, choć ciągle w budowie, już nagradzana

, Gospodarka, Wiadomości, 19.03.2021 07:40, red
Galeria Andrychów uplasowała się na pierwszym miejscu w kategorii „Future Project”.
Galeria Andrychów, choć ciągle w budowie, już nagradzana
Od jesieni ub. roku w Andrychowie przy ulicy Biała Droga trwa budowa Galerii Andrychów. To ma być największy tego typu obiekt handlowy w regionie. Otwarcie planowane jest w trzecim kwartale tego roku.

W galerii znajdą się w takie sklepy, jak Leroy Merlin, Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, Media Expert, Martes Sport, Jysk, KiK, Sinsay, House, Cropp, Deichmann, Divers, Pepco, Dealz, Hebe czy Komfort. W sumie zaplanowano 38 lokali handlowych oraz 680 miejsc parkingowych.


Inwestorem budowy galerii są firmy Acteeum i Equilis.

Choć budowa jeszcze trwa, inwestorzy już reklamują swój projekt podczas branżowych konkursów.

Ich inwestycje – działająca już od roku Galeria Chełm i budowana Galeria Andrychów - zostały w marcu uhonorowane prestiżowymi nagrodami CEE Reail Awards na tegorocznej Gali EuropaProperty.

Galeria Andrychów uplasowała się najwyżej w kategorii „Future Project”.

Tegoroczna edycja Gali EuropaProperty CEE Retail & Marketplace Awards zgromadziła szacowne grono liderów, profesjonalistów i firm z branży detalicznej w Europie Środkowej i wschodniej. Poświęcona była nagrodom przyznawanym zarówno podmiotom jak i konkretnym projektom, odgrywającym szczególne, wiodące role w rozwoju rynku detalicznego w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Tegoroczna gala Gali EuropaProperty, foto: Acteeum


Budowa galerii w Andrychowie - marzec 2021

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy