reklama

Fundamenty już są

, Gospodarka, Wiadomości, 23.06.2022 08:50, DK
„Gorzeń Arena” przy CKZiU nr 2 w Wadowicach powoli wyłania się z ziemi.
Fundamenty już są

W Wadowicach powstaje nowy obiekt sportowy dla uczniów CKZiU Nr 2. Budynek o powierzchni całkowitej 2079,43 mkw. i powierzchni użytkowej 1861,98 mkw. Będzie oddany do użytku prawdopodobnie już w przyszłym roku. Fundamenty zostały już wylane ale wciąż trwają prace ziemne.

Projekt „Gorzeń Arena” przewiduje wybudowanie budynku o wymiarach 76,9 m na 27,1 m i wysokości 12,87 m. Przy obiekcie zostanie wykonanych 58 nowych miejsc parkingowych z kilkoma miejscami na potrzeby osób niepełnosprawnych. W hali dla użytku młodzieży powstanie pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki, a także ścianka wspinaczkowa i składana trybuna na ponad 300 osób.

Cała inwestycja będzie kosztować ok. 14 mln zł.

Tak ma wyglądać nowa sala


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy