Firma Protech świętuje 25-lecie działalności [VIDEO] [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 18.05.2019 15:20, DK
Zobaczcie nasz materiał.
Firma Protech świętuje 25-lecie działalności [VIDEO] [FOTO]

Firma Protech specjalizuje się w produkcji kotłów. Przez wiele lat działała w Gierałtowicach, a kilka lat temu wybudowała zakład w strefie ekonomicznej w Zatorze. Protech, mimo że stawia coraz bardziej na automatyzację produkcji, zatrudnia ok. 200 osób.

W piątek (17.05) odbyły się oficjalne obchody jubileuszu firmy.

Zobaczcie nasz materiał. W nim ciekawe informuje. Prezes Protechu Grzegorz Krupnik poinformował o planowanej dalszej rozbudowie zakładu, a burmistrz Zatora Mariusz Makuch przekazał nam informuje, że gmina sprzedała niedawno ostatnią działkę w zatorskiej strefie ekonomicznej i już nie planuje jej rozbudowy. To może oznaczać szanse dla innych miast, które mają jeszcze wolne tereny w strefie, choćby dla sąsiedniego Andrychowa.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy