Dzikie wysypisko na Szewskiej

, Gospodarka, Wiadomości, 15.10.2019 10:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Ktoś najwyraźniej nie wie co to kosz.
Dzikie wysypisko na Szewskiej
W gminie Andrychów, podobnie jak w całym kraju, obowiązuje opłata śmieciowa w ramach której można oddawać dowolną ilość odpadów.

Najwyraźniej ciągle nie wszyscy o tym wiedzą. Efekt jak na zdjęciach wykonanych w sąsiedztwie stacji paliw przy ulicy Szewskiej w Andrychowie.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 19.10.2019 04:13

@oshin22: da się tylko cza kombinować albo wrzucasz na raty albo jedziesz na stare wysypisko i sie dogadujesz. Ale Prawda jest po Twojej stronie bo normalnie sie nie da.

oshin22, 16.10.2019 19:23

Panowie z MN - co za bzdury wypisujecie ? Jaką dowolną ilość odpadów w ramach opłaty śmieciowej??? Spróbujcie oddać 20cegieł w kontenerze lub kilka taczek gruzu z remontu łazienki albo więcej niż 2 worki odpadów zielonych... http://www.zgk.andrychow.pl/docs/Regulamin.pdf