Dwie firmy rozpoczną jesienią budowę nowych zakładów w Andrychowie?

, Gospodarka, Wiadomości, 11.08.2020 09:10,
Tak przekonują władze Andrychowa
Dwie firmy rozpoczną jesienią budowę nowych zakładów w Andrychowie?

Strefa ekonomiczna w Andrychowie powstała już rok temu, ale póki co panuje na niej cisza. Teren powoli zarasta trawą. Ciągle nie udało się naprawić część strefy, na której pojawiły się osunięcia ziemi. W magistracie dowiadujemy się, że została zlecona specjalistyczna ekspertyza, która ma dać odpowiedź na pytanie, w jaki sposób osuwający się teren powinien zostać zabezpieczony.

Pozostała część strefy jest bezpieczna. Jak na razie gmina sprzedała trzy działki. Burmistrz Tomasz Żak przekonywał niedawno, że już jesienią w strefie rozpocznie się budowa dwóch nowych zakładów. Obecnie inwestorzy załatwiają wszystkie niezbędne pozwolenia.

Jednocześnie jesienią do sprzedaży wystawione zostaną dwie kolejne działki.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy