Drogi, ach te drogi...

, Gospodarka, Wiadomości, 15.05.2019 08:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Sprawy drogowe zawsze wzbudzają w Andrychowie emocje. Niestety, tych zamiast ubywać, to przybywa...
Drogi, ach te drogi...
Ulica Lenartowicza w Andrychowie, nie dość że w fatalnym stanie i nie widać widoków na jej szybki remont, to ostatnio w wielu miejscach tonie w błocie.
Nie po raz pierwszy firma, która w pobliżu buduje nowe mieszkania, nie potrafi po sobie posprzątać.

- Kto to w końcu posprząta, a o nawierzchni na Lenartowicza to szkoda gadać – pytają okoliczni mieszkańcy.

Nie lepiej jest np. na ulicy Sadowej w Sułkowicach, która przypomina... pole minowe co widać na nagraniu przesłanym do nas przez jednego z mieszkańców.

To nagranie cieszy się ostatnio bardzo dużą popularnością.


To niestety, tylko przykłady.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

martynowski, 16.05.2019 07:49

Pozdrawiam panią z czarnego auta, która sobie stanęła na przeciwko catabrigi na chodniku i zasłoniła widok na lewą stronę. Myśl babo ......

",,**,,", 15.05.2019 18:10

Gdzie policja????????? Gdzie straż miejska??????????? Na krakowskiej codziennie kilka samochód zrobilo sobie parking na chodniku przy nest banku i nikt nie reaguje,ani policja ani straz miejska!!!!!!!!!!!!

bolo123, 15.05.2019 15:12

@manchi - to jest normalne dla piewców burmistrza typu @abcabc (i inne xpeki) że jest kasa - np. na zbędny w tym mieście basen, a nie ma na drogi, wodociągi ( niektórzy latami dowożą wodę do swych posesji ) i tym podobne mało promujące go inwestycje. Ale wszystkiemu winni są inni (radni, PiS ) i kto tam jeszcze, byle nie PAN BURMISTRZ

manchi, 15.05.2019 14:01

To nie jest normalne, że gminę stać na drugi jakby nie patrzeć basen w mieście za prawie 30 baniek, a nie stać na podstawowe, wręcz elementarne inwestycje zapewniające "normalność" i jakiś komfort życia. W obecnych realiach takie drogi to po prostu zwykła żenada i wstyd dla poprzednich i obecnych władz (rady miejskiej, burmistrza i andrychowskiego posła). Sama mieszkam przy takiej drodze i to prawie w centrum miasta. Wielkie dziury i błoto są na porządku dziennym. Jest to droga gminna, ale ta ma to głęboko... Podatki pobierać potrafi, ale resztą kompletnie się nikt nie interesuje! Na interwencję w tej sprawie, można tylko usłyszeć- nie ma środków. Sami musimy kupować surowiec i te dziury zasypywać, żeby w ogóle jakoś funkcjonować . Gdyby nie to już dawno nie dałoby się do posesji ani dojść, ani dojechać. Wstyd i żenada! I żeby było jasne nie mam nic do basenu jako takiego. jest na pewno przydatny, ale to trochę tak jakby wybudować dom bez dachu i zacząć go w środku wykańczać. NAJPIERW ELEMENTARNE SPRAWY, A POTEM LUKSUSY!!! Na basen to ja sobie mogę pojechać do Kęt lub Wadowic. Szybciej tam nawet dojadę niż przebije się przez andrychowskie korki do tego budowanego. Wolę tak niż mieć w mieście basen, a żyć we wszechobecnym syfie! Andrychów nawet nie został posprzątany po zimie. Wszędzie piach i śmieci (i tak przez ostanie lata). A o "parkingu" na 1 maja nawet nie chce mi się pisać- pozostawiam to bez komentarza.

Turboplazmotron, 15.05.2019 12:13

Można też pomyśleć o ułatwieniu mieszkańcom kontaktu z radnymi .Na dzień dzisiejszy jest to bardzo trudne żeby porozmawiać z radnym lub napisać do Niego emaila. Burmistrz w tym zestawieniu wypada o wiele lepiej.

beskidmaly, 15.05.2019 11:48

A gdzie jest i co zrobila Pani Soltys Sulkowic aby ta droga byla wyremontowana .Mnie sie wydaje ze przy tej drodze mieszkala czy mieszka Pani V-ce Przewodniczaca Rady i tez nic.Ja mysle,ze powinna grupa mieszkancow isc do Burmistrza, porozmawiac na ten temat i na pewno znalazłby sie sposób na rozwiązanie tego problemu jak Radni nie mogą tego zalatwic.

bolo123, 15.05.2019 10:17

Brawo @abcabc - oczywiście za reakcję i jej czas - należy się premia - zapomniałeś tylko dopisać, że burmistrz postępując systematycznie da kasę na remont w trzeciej kolejnej kadencji ( licząc obecną jako pierwszą ) tylko trzeba na niego głosować

abcabc, 15.05.2019 09:37

nie wszystko da się wyremontować od razu ale powoli a systematycznie drogi są remontowane