Droga do radnej w końcu doczeka się remontu?

, Gospodarka, Wiadomości, 18.07.2019 08:00, PG
Chodzi o słynną już Sadową, przy której mieszka radna Alicja Studniarz.
Droga do radnej w końcu doczeka się remontu?

Wiele razy poruszaliśmy już temat ul. Sadowej w Sułkowicach. Droga w tragicznym stanie długo nie była remontowana, mimo że okoliczne ulice doczekały się modernizacji.

Nieoficjalnie mówi się, że Tomasz Żak specjalnie omija tę ulicę w planowaniu remontów, bo przy niej mieszka radna Alicja Studniarz z przeciwnego obozu politycznego burmistrza. Burmistrz i radna od kilku już lat podczas wymiany zdań, na prawie wszystkich sesjach Rady Miejskiej pokazują, że nie darzą się zbytnią sympatią. Pewnego razu burmistrz nawet zażądał od radnej 50 tys. odszkodowania za straty moralne, za to że ta złożyła zawiadomienie do prokuratury o nieprawidłowościach w andrychowskim centrum kultury.

Nie dawno podawaliśmy informację, że województwo małopolskie przekazało gminie Andrychów promesę na modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych kwocie 134 900 zł. Taką drogą właśnie jest ul. Sadowa w Sułkowicach. Radna podczas sesji wyraziła nadzieję, że te pieniądze zostaną wykorzystane na dokończenie właśnie remontu ul. Sadowej.

- Jest to dla mnie bardzo miła wiadomość, z której bardzo się cieszę. Jestem znana z tego, ze jestem zawsze niezadowolona. Tym razem jestem niezmiernie ucieszona. – mówiła radna A. Studniarz podczas sesji. Jak zaznaczyła projekt został już wykonany, załatwiono także pozwolenie na budowę. Brakuje tylko funduszy, bo koszt remontu czwartego odcinka ul. Sadowej to około 250 tys. zł.

- Gdyby przypadkiem moja niesforna osoba stanowiła jakiś problem w tym remoncie, to panie burmistrzu proszę zakończyć metr przed moją działką. – zażartowała na koniec radna, która mieszka na końcu ul. Sadowej.

Nie wiadomo jednak czy fundusze z województwa zostaną przekazane na remont tej właśnie, problematycznej drogi.


foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

atnaloj, 18.07.2019 19:38

Szanowna Pani Alicjo Radna Andrychowa, to, że nie ma drogi na ul. Sadowej chyba nie ma nic wspólnego z Pani niesfornością tylko brakiem umiejętności załatwiania prostych spraw urzędowych. Z tego co wiem inni Radni mówią konkretnie Burmistrzowi o co im chodzi, w czym mają problem mieszkańcy i w ich imieniu zwracają się z prośba o pomoc w jego rozwiązaniu. To taki prosty mechanizm. Dlaczego Pani nie próbuje współpracować tylko ciągle walczy? Nie reprezentuje Pani przecież wyłącznie siebie... Jaki brak skromności... nie sądzi chyba Pani, że przez Pani osobę, pan Burmistrz jako dobry gospodarz, pozbawi innych mieszkańców ulicy Sadowej remontu drogi. Niech sie Pani w końcu ogarnie i zacznie robić coś konstruktywnego.

stan, 18.07.2019 17:59

Jak można było SPONIEWIERAĆ naszą dzielną JUHASKĘ, "właścicielkę" największego STADA BARANÓW w Europie (podobno stado liczy pół miliona BARANÓW) !!!!! Dla mnie to Becia mogłaby tak "wstawać z kolan" co tydzień do jesieni !!!!!!! Niby drobiazg a cieszy !!!!!!!! Pozdrawiam ludzi myślących (HOMO SAPIENS) !!!!!! Zagrożeniem dla BARANÓW jest SUSZA, (UREGULUJEMY RZEKI, WYSTRZELAMY BOBRY) ale przecież na to zagłosowali !!!

",,**,,", 18.07.2019 15:12

A co za idiota stawia dom do ktorego nie ma całorocznego dojazdu??? Stac Cię budowac dom za zadupiu to droge zrób sobie sam!!! A nawiasem mówiąc to ta radna ktora duzo gadala a nic nie robila i teraz glosuje tu,myślami jest tam. I udaje pisowskiego partyjniaka. Partyjniacy do Warszawy,tu jest lokalny samorzad!!!!!!! Tu sie robi a nie gada!!!!! Gdzie pisowcy w Andrychowie całodobowa opieka zdrowotna, gdzie obwodnice, pytan tysiace odpowiedzi brak!!!!!