reklama

Do sierpnia potrwa budowa ronda. Coraz więcej utrudnień

, Gospodarka, Wiadomości, 21.11.2022 08:55,
Utrudnienia w tym miejscu będą występować aż do sierpnia 2023 roku!
Do sierpnia potrwa budowa ronda. Coraz więcej utrudnień
Od połowy listopada trwają prace związane z budową ronda na skrzyżowaniu drogi krajowej DK 52 z ul. Kardynała Karola Wojtyły w Czańcu. To skrzyżowanie drogi krajowej nr 52 z drogą powiatową Czaniec - Andrychów. Potrwają aż do sierpnia 2023 roku!

W tym miejscu kierowcy napotykają na coraz większe utrudnienia. Na razie prace prowadzone są drodze od strony Czańca. Wprowadzono tam ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną.

Inwestorem i odpowiedzialnym podmiotem za realizację tego zdania jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad – oddział Katowice.

- Prosimy o dostosowanie się do wprowadzanych tymczasowych organizacji ruchu, zakazów i ograniczeń. Za powstałe utrudnienia w imieniu własnym oraz Inwestora i Wykonawcy robót przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość - informują władze gminy Porąbka.

Koszt inwestycji ma wynieść 12 062 385,24 zł. Budowę wykona firma Eurovia Polska.

Tak ma wyglądać nowe rondo.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy