reklama

Długa lista miejsc, w których Tauron wyłączy prąd

Gospodarka, Wiadomości, 09.10.2022 20:25, eł

Najwięcej będzie ich w powiecie wadowickim.

Długa lista miejsc, w których Tauron wyłączy prąd

W każdy niedzielny wieczór publikujemy wykaz lokalizacji, w których Tauron Dystrybucja planuje przerwy w dostawie energii elektrycznej. Są one spowodowane pracami konserwacyjnymi lub modernizacyjnymi. W najbliższych dniach wyłączeń prądu będzie sporo, zwłaszcza w powiecie wadowickim.

Przerwy mają być różnej długości – od kilkudziesięciu minut do ośmiu godzin. Warto sprawdzić, czy nie dojdzie do nich w naszym miejscu pracy lub zamieszkania, bo brak prądu w kluczowym momencie może wywrócić do góry nogami nasze plany. Jeśli planujemy zajęcia w domu czy ogrodzie, które wymagają użycia pralki, żelazka, odkurzacza, elektrycznej kosiarki do trawy lub innych urządzeń na prąd, trzeba będzie przesunąć je na inny termin. Brak energii elektrycznej może też poważnie zakłócić pracę niejednej firmy. Poniżej szczegóły.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy