reklama

Dla kogo nowe mieszkania w Andrychowie?

, Gospodarka, Wiadomości, 16.03.2019 09:35,
Pierwszy budynek będzie gotowy jeszcze w tym roku.
Dla kogo nowe mieszkania w Andrychowie?

Trwa budowa pierwszego z czterech budynków socjalnych przy ulicy Batorego w Andrychowie. Kto w nich zamieszka? Jakie będą zasady przyznawania mieszkań?

Przede wszystkim będą to mieszkania przeznaczone dla osób z długami czynszowymi, które zajmują dziś mieszkania komunalne. Choć standard mieszkań będzie nieco niższy, to jak zapewnia wiceburmistrz Andrychowa „to nie będzie osiedle zasłania”. Nie będą to też mieszkania własnościowe.

Zobaczcie naszą rozmowę z wiceburmistrzem Andrychowa wiceburmistrzem Mirosławem Wasztylem.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kalafior, 17.03.2019 09:05

,,Z dlugami czynszowymi" i za to mieszkanie w nowym budynku?Takie mieszkanie powinny dostać osoby naprawdę potrzebujące np.samotna matka ,ktoś chory... Kolejny idiotyzm w tej gminie za publiczne pieniądze.

Joko, 16.03.2019 18:52

Dostanie nieciekawy element andrychowskiej społeczności zamiast osób, które są niepełnosprawne i nie wychodzą z domu od kilku lat, bo nie mają przystosowanych bloków dla niepełnosprawnych.

",,**,,", 16.03.2019 15:35

Dla kogo mieszkania??? Odpowiedź brzmi dla nierobów,pasożytów i alkoholików, w nagrodę za to ze zalegają z czyszem po kilka,kilkanascie tysięcy złotych dostaną nowiutkie mieszkania, kto im zapłaci za prąd,gaz,wodę??? Normalny czlowiek kupuje mieszkanie za gotówkę lub na raty,a nie czeka na darmoche!!!!!!!! Margines tam zamieszka i zrobi się mega speluna połączona z ku.re.stwem... za wino.

`, 16.03.2019 14:33

Szkoda Psikuta że nie ma regionalnego oddziału Wybiórczej :-0 ... miałbyś co rano świeży stek BZDUR w które tak zażarcie wierzysz :-0

obserwator2012, 16.03.2019 13:54

Szkoda,ze w Andrychowie nie ma ul.Srebrnej

Turboplazmotron, 16.03.2019 10:32

Powiększenie bazy mieszkaniowej w Andrychowie jest bardzo potrzebne. Można by jeszcze pomyśleć żeby rozbudować osiedle na Żwirki Wigury.