Czyszczą teren pod budowę galerii handlowej

, Gospodarka, Wiadomości, 22.03.2020 19:50,
Powstanie czy nie powstanie?
Czyszczą teren pod budowę galerii handlowej

To pytanie zadają sobie w Andrychowie. Ostatnio prowadzona jest wycinka drzew i krzaków na wielkiej działce przy ul. Biała Droga, gdzie ma powstać Galeria Andrychów. Wygląda więc na to, że budowa wcześniej czy później ruszy.

O ile oczywiście plany nie zostaną zmodyfikowane, bo wygląda na to, że rozpoczyna się właśnie kryzys gospodarczy, jakiego w Polsce i na świecie dawno nie było.

Jeszcze kilka tygodni temu inwestor - firma Acteeum - informował, że planowane otwarcie galerii w Andrychowie to pierwszy kwartał 2021 roku, czyli rok później niż pierwotnie planował.

Zobaczcie jak obecnie teren przy Białej Drodze wygląda z lotu ptaka.


Galeria Andrychów to ma być potężny obiekt o powierzchni ok. 24 tys. m2. Jak informuje inwestor, galeria Andrychów już teraz przyciąga wielu znanych najemców, wśród których są między innymi Leroy Merlin, marki z grupy LPP, Martes Sport, Media Expert czy Rossmann. W sumie 33 sklepy, w tym market na powierzchni 2,3 tys. m2.

Aktualnie ten sam inwestor zakończył budowę podobnej galerii w miejscowości Chełm.

Tak ma wyglądać galeria Andrychów.


źródło: Acteeum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy