reklama

Coraz więcej ofert pracy w regionie. Stanowisk w handlu jest więcej niż chętnych

, Gospodarka, Wiadomości, 12.08.2021 19:30, eł

Jesienią ma otworzyć podwoje Galeria Andrychów, a w niej ponad 30 sklepów. W regionie powstają też cztery markety Dino. Czy wystarczy pracowników do wszystkich tych placówek?

Coraz więcej ofert pracy w regionie. Stanowisk w handlu jest więcej niż chętnych

Choć prace przy budowie drugiego marketu Dino w Andrychowie są jeszcze na bardzo wstępnym etapie, sieć już prowadzi rekrutację pracowników. Sklep ma rozpocząć działalność pod koniec tego roku. Dino Polska S.A. jest polską siecią marketów spożywczo-przemysłowych, założoną w 1999 roku przez Tomasza Biernackiego. Przedsiębiorca zaczynał od jednego sklepu w Gostyniu. Obecnie sieć Dino liczy ponad 1600 marketów i wciąż się rozrasta. A jej właściciel uplasował się w tym roku na drugim miejscu listy najbogatszych Polaków magazynu „Forbes”. Jego majątek wyceniony został na 13,1 mld zł!

Markety Dino lokalizowane są głównie w małych i średnich miastach bądź na peryferiach dużych. Na naszym terenie w budowie są aktualnie cztery sklepy tej sieci: w Andrychowie, Osieku, Kalwarii Zebrzydowskiej i Budzowie. Wszystkie prowadzą rekrutację pracowników.

Ale to nie jedyne oferty pracy w handlu na naszym terenie. Ogromna ilość jest ich zwłaszcza w Andrychowie. Jesienią ma nastąpić otwarcie Galerii Andrychów, w której będzie działało ponad 30 sklepów, w tym duże markety. Choć już od dłuższego czasu szukają pracowników, najwyraźniej wciąż jeszcze nie skompletowały pełnej obsady. Osoby na różne stanowiska potrzebne są między innymi w sklepach Leroy Merlin, Hebe, Dealz, Cropp, Jysk, Smyk.

Lidl z baneru na ogrodzeniu budowy galerii zachęca kandydatów wynagrodzeniem: od 3550 zł brutto.


Foto: Edyta Łepkowska


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy