reklama

Co z tym drogim węglem? Ciekawe wypowiedzi padają w tej ulicznej sondzie

, Gospodarka, Wiadomości, 24.08.2022 18:00, DK / WB
"Nie boję się, liczę że rząd sobie poradzi".
Co z tym drogim węglem? Ciekawe wypowiedzi padają w tej ulicznej sondzie

Tym razem przeprowadziliśmy sondę uliczną w Kętach. I podobnie jak w Andrychowie- pytaliśmy mieszkańców czy odczuli już skutki podwyżek cen opału i czy zimą grzejniki będą ciepłe.

Czy mieszkańcy Kęt mają się o co martwić?

Zobaczcie nasz materiał

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 24.08.2022 18:02

Brawo dla pani która ogólnie to się nie interesuje ale WIE że nie ma gazu i węgla ! postawa godna naśladowania. Ja też wiem że jak pisiory będą dalej rządzić to wszystkiego zabraknie ale jak PAN Donald przejmie władzę to wszystko będzie.

tomekх, 24.08.2022 17:51

Według mnie to pisiory z niczym sobie nie radzą ! nie ma 500+, 300+, bonów wakacyjnych, 13 emerytury, 14 emerytury, dopłat do węgla, płotu na granicy z Białorusią jak mówił PAN Donald itd itd itd. ja wierzę że tego nie ma i że jest to tylko propaganda sukcesu. Ja wierzę tylko PANU Donaldowi, Niemcom i TVNowi bo tylko oni mówią całą prawdę !