reklama

Co się dzieje w PKO BP w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 07.12.2022 17:30, GM
Przy oddziale banku PKO BP w Andrychowie montowany jest nowy zewnętrzny bankomat, a na budynku wisi baner z napisem – do wynajęcia.
Co się dzieje w PKO BP w Andrychowie
Do mamNewsa.pl dzwonią zaniepokojeni klienci banku PKO BP w Andrychowie z pytaniami z dalej z oddziałem tego banku przy ulicy Krakowskiej 138. W mieście pojawiły się bowiem informacje (zapewne w związku z banerem wiszącym na budynku), że jedyny w tej chwili oddział tego banku w Andrychowie zostanie zlikwidowany.

Sprawdziliśmy, jak jest.


W tym tygodniu rzeczywiście przed oddziałem PKO BP przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie montowany jest nowy bankomat/wpłatomat, który – jak nas poinformowano w banku – uruchomiony zostanie już w najbliższych dniach.

Jednocześnie bankomat w pomieszczeniu banku nadal będzie czynny. Bankomaty w oddziale PKO BP w Andrychowie będą więc dwa, bo ten dotychczasowy nie będzie likwidowany.

Jednocześnie działalność oddziału PKO nie jest zagrożona. W budynku znajdują się jednak pomieszczenia do wynajęcia, stąd baner o możliwości wynajęcia pomieszczeń.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy