reklama

Co dalej z kolizyjnym skrzyżowaniem? Będzie spotkanie

, Gospodarka, Wiadomości, 20.08.2021 19:50, DK / WB
Co dalej z kolizyjnym skrzyżowaniem? Będzie spotkanie
Skrzyżowanie ulic Wadowickiej z Zatorską w Gierałtowicach jest oznakowane, ale najwyraźniej nie wszyscy patrzą na znaki. W ostatnich tygodniach doszło tam do całej serii kolizji i wypadków.

Niektórzy zwracają uwagę, że jedynym rozwiązaniem dla tego miejsca jest budowa ronda.

Temat podjął reprezentujący gminę Wieprz radny i członek zarządu powiatu wadowickiego Mirosław Sordyl. W przyszłym tygodniu na skrzyżowaniu odbędzie się spotkanie z udziałem przedstawicieli zarządców dróg - wojewódzkiej i powiatowej, policji, lokalnych władz. Zainteresowani będą ustalać, co można zrobić, aby poprawić bezpieczeństwo na feralnym skrzyżowaniu, bo - jak widać - apele do kierowców nie pomagają.

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 20.08.2021 21:30

Najprostsze skrzyżowanie z poprawnym oznakowaniem. Prościej się nie.da. Ale jak na kursach prawa jazdy uczą jak zaliczyć egzamin zamiast myślenia za kierownicą to takie mamy efekty.

zbanowany, 20.08.2021 20:10

oooo ... przypadkiem dowiedziałem się, że jestem ... zbanowany :D A może by boCHatery z mamnewsa wprost mi to powiedzieli/napisali ? A nie tak po pisowsku eliminowali człowieka ?

zbanowany, 20.08.2021 20:08

nie rozumiem jaki problem ... reguła prawej ręki - PODSTAWOWY przepis w Kodeksie Drogowym !!!! I TO determinuje problemy na CAŁYM ŚWIECIE !!

zbanowany, 20.08.2021 20:06

nie rozumiem jaki problem ... podstawowa sprawa w Kodeksie Drogowym -