reklama

Chaos na remontowanym osiedlu. Kierowcy nie wiedzą, jak wyjechać!

Gospodarka, Wiadomości, 11.08.2021 12:10,
Rozpoczął się remont na osiedlu przy ulicy Olszyny w Andrychowie i... rozpoczęły się problemy.
Chaos na remontowanym osiedlu. Kierowcy nie wiedzą, jak wyjechać!

- Tu remont, tu zakazy..,. Z osiedla nie da się normalnie wyjechać. Jedynie "pod prąd" - informował nas w środę (11.06) przed południem jeden z kierowców.
Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce sytuacja w jakiś sposób się ustabilizuje, a oznakowanie będzie czytelne. Bo z remontem mieszkańcy muszą jakoś żyć przez kilka miesięcy.

Remont potrwa do końca roku. Na zlecenie gminy wykonuje je Przedsiębiorstwo Usługowo–Handlowo–Transportowe WIKOS FRESH Michał Strzelec z Babic, Firma ma za zadanie między innymi przebudowę jezdni i chodników, budowę ścieżki rowerowej, 147 miejsc postojowych oraz placu zabaw i siłowni plenerowej. Zadba też o zagospodarowanie terenów zielonych i nasadzenie ozdobnych roślin. Wykona również odwodnienie, przebudowę sieci gazowej, przyłącze kanalizacji sanitarnej oraz oświetlenie. To wszystko ma kosztować 4,5 mln zł.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy